Doradztwo transakcyjne

Wyróżnienie za najlepszą transakcję infrastrukturalną w Europie Środkowej i Wschodniej – EMEA Finance Magazine

„Najlepszy doradca ds. wycen w Polsce” – według magazynu Acquisition

„Doradca roku europejskiego rynku fuzji i przejęć” – trzy razy z rzędu, według rankingu Mergermarket i Financial Times

Specjalizujemy się w przedstawianiu klientowi pełnego obrazu sytuacji przy podejmowaniu ważnych decyzji, mających wpływ na zmianę oblicza jego firmy na wiele lat, takich jak między innymi: zakup i sprzedaż aktywów, sposoby pozyskania finansowania inwestycji czy lokalizacji nowej inwestycji. Nasi klienci to polscy i zagraniczni inwestorzy branżowi, jak również osoby zarządzające największymi funduszami typu private equity na polskim rynku, a ponadto podmioty rządowe i samorządowe.

Nasze kompetencje:

Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie fuzji przejęć, analizę due diligence z zakresu finansów, rynku, podatków, prawa, IT oraz zasobów ludzkich jak również wsparcie w procesie inwestycyjnym. Specjalizujemy się w wycenach firm giełdowych i pozagiełdowych oraz tworzeniu modeli gospodarczych i finansowych. Doradzamy w zakresie: strukturyzacji i pozyskania finansowania, w tym o charakterze komercyjnym (zwrotnym), jak również z bezzwrotnych funduszy UE; restrukturyzacji, rynku nieruchomości oraz strukturyzacji projektów Partnerstwa Publiczno-prywatnego (PPP). Oferujemy również szeroki zakres usług dla prywatnych funduszy kapitałowych i banków oraz inwestorów na rynku nieruchomości.

Cenimy umiejętność twórczego rozwiązywania problemów oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Są one niezbędne w planowaniu i przeprowadzaniu transakcji dla naszych klientów.

Korzyści dla Ciebie

Zapewnimy Ci uczestnictwo w transakcjach zakupu i sprzedaży przedsiębiorstw, restrukturyzacjach firm, negocjacjach oraz przeglądach strategicznych. Nauczysz się udzielać wsparcia przy realizowanych transakcjach i zarządzania procesem inwestycyjnym. Weźmiesz udział w badaniach typu due dilligence, identyfikując najważniejsze kwestie finansowe, o których powinni wiedzieć nasi klienci.

Dodaj komentarz