Doradztwo podatkowe (Tax)

„Najlepsza Firma Doradztwa Podatkowego w Polsce” – według Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej.

Nasz „najbardziej utytułowany zespół specjalistów ds. podatków” to między innymi 7 doradców podatkowych, których wyróżniono nagrodami indywidualnymi, a 3 z nich zajęło pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Każdy nasz doradca podatkowy jest również doradcą biznesowym, potrafiącym znakomicie poruszać się relacjach biznesowych. Zapewniamy międzynarodowy zespół fachowców, globalne rozwiązania i sprawdzone metodologie. Dodatkowo zapewniamy profesjonalne szkolenia zapewniające szeroką wiedzę merytoryczną oraz projekty dla największych i najważniejszych organizacji w kraju i na świecie.

Prowadzony przez nas TAXweb, czyli “Webski blog o podatkach” jest nieocenionym źródłem wiedzy, przeznaczonym dla osób chcących szybko znaleźć najistotniejsze informacje z zakresu podatków oraz prawa. Opisujemy na nim najnowsze reformy w prawie podatkowym i w kodeksie pracy, informujemy na bieżąco o zmianach istotnych dla podatników, analizujemy możliwości pozyskania dotacji i innego wsparcia finansowego.

Wymagane kompetencje doradcy podatkowego

Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowych strategii podatkowych, doradztwie PIT, CIT, VAT oraz w zakresie cła i akcyzy oraz ulg i dotacji inwestycyjnych. Ponadto posiadamy kompetencje w zakresie zarządzania podatkowymi aspektami transakcji sprzedaży, fuzji, przejęć i restrukturyzacji spółek. Oferujemy również doradztwo HR i budowanie strategii związanych z programami emerytalnymi i motywacyjnymi dla pracowników, rozwiązywanie problemów z zakresu cen transferowych i podatków międzynarodowych. Sprawnie zarządzamy ryzykiem podatkowym. Zajmujemy się także reprezentowaniem klientów w trakcie kontroli, postępowań podatkowych oraz postępowań przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Korzyści dla Ciebie

W EY naszym priorytetem jest rozwój indywidualny. Przez pierwsze 3 lata pracy zostaniesz objęty programem EYU, dzięki któremu poznasz specyfikacje wszystkich obszarów doradztwa podatkowego. Będziesz mieć możliwość zdobycia doświadczenia na różnych projektach oraz pomoc doświadczonego doradcy w rozwinięciu umiejętności miękkich. W odpowiednim momencie pomoże on również w wyborze specjalizacji. Pogłębisz wiedzę merytoryczną, zyskasz solidne doświadczenie z wielu dziedzin prawa podatkowego i zdobędziesz mocne fundamenty, dzięki czemu staniesz się wszechstronnym doradcą biznesowym.

Dodaj komentarz