Doradztwo biznesowe

Nasz zespół to jeden z najszybciej rozwijających się zespołów Doradztwa Biznesowego w Polsce, który cieszy się zaufaniem największych polskich i zagranicznych firm z branży energetycznej, paliwowej, finansowej i telekomunikacyjnej. Ponadto cechuje nas najlepsza reputacja wśród firm świadczących usługi poprawy wydajności i zarządzania ryzykiem (według rankingu 100 TOP Menedżerów największych firm w Polsce).

Jesteśmy specjalistami w zakresie identyfikacji obszarów wymagających zmian, przeprowadzamy również dogłębną analizę i proponujemy rozwiązania, których celem jest podniesienie efektywności działania firmy. Nasi zaufani doradcy biznesowi udzielają istotnego wsparcia w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych, co skutkuje poprawą wyników i wydajności działania oraz zmniejszenia ryzyka biznesowego. Doradzają również w zakresie wdrażania, utrzymywania i kontroli systemów IT.

Z naszych usług w zakresie doradztwa biznesowego korzystają największe firmy z branży energetycznej, finansowej, paliwowej oraz telekomunikacyjnej. Ponadto współpracujemy z sektorem publicznym, doradzając w sprawach infrastruktury, edukacji, e-government, jak również opieki zdrowotnej.

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy biznesowego?

Specjalizujemy się w wyznaczaniu kierunków strategicznych organizacji, doradztwie operacyjnym, czyli optymalizacji bieżącej działalności firmy tak, aby maksymalnie poprawić jej sprawność działania. Ponadto doradzamy w zakresie wdrażania i kontroli systemów IT oraz Lean Management, czyli dostosowania przedsiębiorstwa do warunków gospodarowania panujących na rynku za pomocą przekształceń organizacyjnych i funkcjonalnych. Posiadamy również kompetencje w zakresie zarządzania ryzykiem, wprowadzając skoordynowane działania dotyczące kierowania i nadzorowania organizacją.

Nasi specjaliści świadczą usługi w trzech uzupełniających się obszarach:

  • podnoszenie sprawności operacyjnej – wyznaczamy kierunki strategiczne, oferujemy doradztwo operacyjne, wspieramy przy tworzeniu efektywnych łańcuchów dostaw i zarządzaniu funkcją finansową
  • zarządzanie ryzykiem – zarządzamy ryzykiem biznesowym, ryzykiem finansowym oraz ryzykiem IT, wykonujemy także audyt wewnętrzny
  • wsparcie technologiczne – pomagamy w zarządzaniu efektywnością IT organizacji, dbamy o zwiększanie bezpieczeństwa informacji. Ponadto pomagamy w usprawnianiu procesów biznesowych za pomocą rozwiązań IT. Dodatkowo doradzamy w zakresie zarządzania architekturą IT oraz zarządzanie projektami.

Przedsiębiorczość i ambicja to cechy, które cenimy w naszym zespole. Niezbędna jest również pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych oraz umiejętność analitycznego myślenia. Poszukujemy również osób z wykształceniem technicznym i IT.

Dodaj komentarz